Kullanım Şartları ve İade Koşulları

Kullanım Şartları ve İade Koşulları

 

1- Siparişini vermiş olduğunuz video veya animasyon hizmetiniz size filigranlı olarak teslim edilecektir. Sahip olduğunuz revizyon hakkını bu filigranlı ön inceleme ardından kullanabilirsiniz. Belirttiğiniz yerlerde yapacağımız revize sonrası size son kez (revizyon hakkınız sona erene kadar) filigranlı olarak gönderimi sağlayacağız. Bu durumda 2 seçeneğiniz var,

a. Sunulan hizmeti kabul ederek filigranın kaldırılmasını ve satışı onaylayabilirsiniz.

b. Sağladığımız %100 iade politikası hakkınız ile videoyu satın almaktan vazgeçtiğinizi belirtebilir ve iade sürecinizi başlatabilirsiniz. Sunulan geri iadeler filigranı kaldırılmamış video hizmetleri için geçerlidir. Kabul edilen ve satışı kesinleşen siparişlerde iade hakkı söz konusu değildir.(Hangi paketlerde %100 iade hakkınız olduğu maddelerde yer almaktadır.)

2- Telif Hakkı Yasası ve Mülkiyet

BirVideo.com, dosyalarının yasa dışı kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu değildir.

Servise yüklediğiniz resimleri, video klipleri ve müzik dosyalarını kullanma hakkınız olduğundan emin olun. Şirketimiz, bize video üretmemiz için gönderdiğiniz, oluşturduğunuz veya sağladığınız içerik üzerinde hiçbir fikri mülkiyet hakkı talep etmez.

3- Sadece kısmi geri ödemelerin kabul edildiği belirli durumlar vardır:

a. Şirket politikalarımız gereği, 30 saniye uzunluğundaki giriş paketi, 60 saniye uzunluğundaki başlangıç paketi için %100 iade hakkı (teslim edilmeden öncesi için) verilmektedir.

b. İleri paket ve Özel paketler için geri iade hakkı sunulmamaktadır. Olası bir problem veya farklı bir geri iade sebebi durumunda destek@birvideo.com adresine şikayetinizi detaylı bir şekilde postalamalısınız. (Mail içeriğinde sipariş detayları ve sipariş verenin bilgilerinin yer almasına dikkat ediniz.) Ardından şikayetiniz incelenecek olup “Kısmi iade” veya farklı çözüm yolları seçeneği sunulacaktır. Değerlendirme süresi 5 iş günü sürebilir.

c. Oyunculu tanıtım videolarında iade hakkı veya iade değerlendirmesi kabul edilmemektedir. Olası bir problemde bir kereye mahsus olmak üzere ek “1” adet revizyon hakkı verilmektedir.

4- Diğer problemler ve çözüm seçenekleri:

a. İçerikleri bizim tarafımızdan sağlanmış olan (Görsel, Video, Ses vb.) dosyalarında herhangi bir telif hakkı problemi doğması durumunda size ücretsiz “3” revizyon hakkı sunmaktayız. Verdiğiniz siparişlerde telif hakkı kontrolü için tek sorumlu siparişi veren kişi veya kurumdur. BirVideo.com sizler için telif hakkı kontrolü yapmaz, bundan doğan problemlerde oluşacak cezai işlemlerden sorumlu tutulamaz. 

5- Siparişlerin Hazırlanma Süresi ve İstisnalar:

a. Her paketin içeriğinde ortalama tamamlanma süresi yer almaktadır. BirVideo olarak sizlere, siparişlerinizi en kısa zamanda teslim etmeyi hedefliyoruz.

b. BirVideo.com’dan verdiğiniz siparişlerde bazen sistemsel güncellemeler bazen de insan kaynaklarından dolayı gecikmeler yaşanabilir. Bu sebepler siparişinizin tamamlanması için vaadedilen sipariş tarihini 3 gün uzatabilir. %100 iade garantisi içeren paket siparişlerinizde bu süreyi beklemeden iade talebi oluşturabilirsiniz. Özel Tekliflerde ve İleri Seviye paketlerde (%100 iade hakkı olmayan paketler) bu gecikmeleri kabul etmiş sayılırsınız. Siparişi durdurma, iptal etme hakkınız söz konusu değildir.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ceo’ya doğrudan ulaşabileceğiniz e-posta adresi : ceo@birvideo.com